info@byanca.com.tr
02164844600
Üyelik Bilgileri

Üye numarasını yazarak sponsorunuzu bulabilirsiniz.

Sponsor üye Bul

Adınız Soyadınız / Ünvan *

Cinsiyet

Kullanıcı Adı (isteğe bağlı)

Şifre *

Şifre Tekrar *

Cep Telefonu Numaranız

TC Kimlik No

İletişim Bilgileri

Ülke *

Şehir *

Şehir (Diğer) *

İlçe *

il seçin

İlçe Diğer

Mahalle/Köy

ilçe seçin

Mahalle (Diğer)

Adres

Başlangıç Tercihiniz ?

BAŞLANGIÇ TERCİHİNİZ
Sözleşme
Üyelik Sözlemesi

İşbu anlaşma, BYANCA NETWORK  (bundan sonra BYANCA  olarak anılacaktır) ile ürün satışı yapmak, altlarında gruplar oluşturarak bu satışlardan prim hakkı kazanmak için başvuruda bulunan gerçek veya tüzel kişi (bundan sonra Temsilci olarak anılacak) arasında aşağıdaki şartlar kabul edilmiştir. Temsilci yaptığı başvurunun BYANCA  tarafından kabulü ile aşağıda belirtilen hususları yerine getirmeyi kabul ve taahhüt etmektedir.
 Üyenin güvenliği için sistemimizde her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizler de üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Sistemimize giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.
byanca  üyesi, firmanın kendisine verdiği link ile istediği yerde işini duyurma hakkına sahiptir

ÜYE GÜVENLİĞİ HAKKINDA
Her üye İçin Sipariş Sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.
Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür.
Örneğin: Çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde. Yâda faturanızın size, siparişinizin bir arkadaşınıza ulaşmasını istiyorsanız.
Üyelerin adres bilgileri sadece siparişlerin sevk edilmesi maksadı ile kargo firmaları ile paylaşılır.ayrıca sistemimizde üye sponsorlarına iletişim bilgilerini görebilmektedir.bu sistemin daha randımanlı çalışması için düşünülmüştür.üye isterse sponsorunun kendi sayfasına ulaşımını engelleyebilir.
Üyeler Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve sisteme saygılı yorumlar yazmaya özen göstermek zorundadır.Genel ahlak kurallarına uygun olmayan yorumlar tarafımızdan silinecektir.
Üyeler , kişisel web sitesi, ilan, reklam vb her  türlü tanıtımlarında unvanlarıyla birlikte “Bağımsız” ifadesini kullanmak zorundadırlar. ( Örneğin; "Bu Web Sitesi Bağımsız byanca  Temsilcisi'ne Aittir" ibaresi olmalıdır. )
Uye BYANCA'bin   her türlü basılmış malzemesini Tescilli Markasını, her türlü reklamını en iyi şekilde temsil etmeyi ve korumayı taahhüt eder.

ÜYELİK İPTALİ HAKKINDA
Temsilci üyeliğinin iptalini  yazılı  sözlü  olarak byanca ye bildirmek suretiyle istediği zaman tek taraflı olarak, sistemden çıkabilir. Sistemden çıktığında temsilciyi bağlayan maddi veya manevi bir durum yoktur.
Üyeliğinizin İptal Edileceği Durumlar
Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
Sisteme veya byanca  ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.
Ekipler içerisinde huzursuzluk çıkartıyorsa.
12 AY  boyunca sistemde aktif olmamış ise

İADE VE TESLİMAT HAKKINDA
 Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve sair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. İade mutlak suretle, orjinal ambalaj ile yapılmalıdır. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. Kargo görevlisinin teslim edeceği paketlerin içeriği sayılarak teslim alınması zorunludur. Taşıma sırasında zarar görmüş ve içeriğinde eksik ürün tespit edilmiş paketler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar/eksik ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır.
İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. İadesi yapılacak olan ürünler, Byanca`nin çalıştığı kargo şirketleri tarafından gönderilmek durumundadır. Üretimden kaynaklı hatalı, defolu ürünler, teslimat tarihinden itibaren 20 gün içerisinde byanca``nin  eline geçtiği taktirde kargo ücreti temsilcinin sistemdeki alacak bakiyesine aktarılır. Aksi taktirde ücret müşteriye aittir.Gönderilen iade ürünlerinin bedeli cari hesaplara işlenir ve üyenin sonraki vereceği ilk siparişten düşürülür. eğer üye çalışmaya devam etmeyeceğini beyan eder ve üyeliğini sonlandırmak isterse iade tutarı kendi banka hesabına yatırılır.

GURUP PRİM HAKKKINDA
Gerek üye ve gerekse oluşturacağı gruplarda yer alacak olan gerçek ve tüzel kişiler, hiçbir surette byanca``nin çalışanı, bayii, acentesi veya şubesi değildir. Temsilci, bağımsız bir yüklenici olarak çalışacak olup, vergi ve tüm diğer yasal yükümlülükler bakımından kendi sorumluluğunu uhdesinde taşımaktadır. Temsilci çalışma grubu oluşturduğu takdirde, bağımsızlığının doğal sonucu olarak bu grupta yer alan gerçek veya tüzel kişilerle kendi iç ilişkisini tesis edecektir. Temsilcinin alacağı primler fatura iskontosu yöntemiyle hesaplanacaktır. Prim uygulaması hiçbir suretle çalışma saatine ve şans unsuruna bağlı değildir.temsilci sistemde kazanacağı  pirim KDV oranı ve Stopaj vergisi (%20) kesintileri yapılarak bankaya yatırılır. Sistemde yazılan şartlara uyularak kazanılan pirimler her ayın 15 inde  cari hesabına işler temsilcinin kazandığı pirim 100 tl üzeri ise talebiyle  prim KDV oranı ve Stopaj vergisi (%20) kesintileri yapılarak ayın 15 inde bankaya yatırılır.

ÜYE YORUMLARI VE ÜYELİK HAKLARI HAKKINDA 
Temsilci,BYANCAnin resmi internet sitesi olan www.byanca.com.tr  sitesinde yayınlanan kural ve kaidelere uymayı kabul eder. BYANCA  kanunlardaki veya kendi satış ve pazarlama planlarındaki değişiklikler dolayısı ile gerekli gördüğünde bu kural ve kaidelerde tek taraflı değişiklik yapma hakkına sahiptir. Anılan bu değişiklik, düzeltme ve yeni düzenlemelerin, internet sitesinde yayınını müteakip temsilci, işini yeni düzenlemeler uyarınca ifa edeceğini taahhüt eder.
Byanca üyelerini, kampanyalar ve yapılan değişiklikleri sistemde kayıtlı cep telefonuna sms göndererek bilgilendirir
Temsilci, genel ahlak ve dürüstlük kuralları çerçevesinde çalışmayı kabul eder. Byanca , bu anlaşma’nın herhangi bir hükmünün veya genel ahlak kurallarının Temsilci tarafından ihlal edildiği kanaatine vardığı takdirde, anlaşmayı herhangi bir ihbar süresi ve tazminat hakkı vermeksizin tek taraflı olarak derhal fesih edebilir.byanca,nin bu feshe esas teşkil eden neden ya da nedenlerden dolayı herhangi bir zarara uğraması durumunda zarar ve ziyanını tazmin etme hakkı saklıdır.
Temsilci bu anlaşmayı Byanca ye  yazılı sözlü olarak bildirmek suretiyle istediği zaman tek taraflı olarak feshederek, sistemden çıkabilir. Sistemden çıktığında temsilciyi bağlayan maddi veya manevi bir durum yoktur.

İşbu Anlaşma, Üye’nin Byanca  Network’ün resmi internet sitesinden üyelik numarası ve şifresi aldığı tarihten itibaren geçerli olmak üzere taraflarca kabul edilmiştir.

  • ( * ) Doldurulması zorunlu alanlar.
  • Yukarıda belirttiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacakt?r.