B322 GRAVÜR OYMA KALEMİ
B322 GRAVÜR OYMA KALEMİ
(
)
Durum :
  • Gravür Oyma Kalemi Ez Engraver ile artık istediğiniz tüm eşyalarınıza özel yazılar, desenler çizebilir, yakınlarınıza özel hediyeler hazırlayabilirsiniz. Metal, ahşap, plastik, çelik ve cam gibi sert maddelerin üzerine desen ve yazılar yazmak artık çok kolay!
  • Gravür Oyma Kalemi, sevdiklerinize aldığınız hediyelerin üzerine daha kalıcı izler bırakabileceğiniz mükemmel bir yöntem.
  • Kişisel eşyalarınızın size ait olduğunu belirtmek için üzerine istediğiniz gibi ad, logo yada resim çizebilirsiniz.
  • Pille çalışır,eşyaların üzerine kazıyarak yazı yazmaya veya şekil yapmaya yarar. Metal, çelik, ahşap yüzeyler, plastik eşyalar ve cam malzemelerinde kullanılabilir, Yüzük, altın, gümüş gibi takılarda kullanılabilir, Resim çerçevesi, elektronik cihazlar, süs eşyaları vs. gibi istediğiniz üründe kullanabilirsiniz. Eşyaların üzerine yazı yazabilir yada şekiller oluşturabilirsiniz. Logonuzu,reklamınızı veya anlatmak istediğiniz her şeyi bu gravür kalemle yazabilirsiniz. Ayrıca eşyalarınızın çalınmasını önleyerek korumuş olursunuz. Kalıcı etiket özelliği olduğundan hiç bir şekilde yazdığınız eşyadan çıkarılamaz. Üzerindeki kontrol düğmesine basarak yazma işlemine başlayabilirsiniz.2 Adet AA Kalem Pil ile çalışmaktadır.(Piller Pakete Dahil Değildir.)
  • Ürün Ölçüleri: 17.5cm x 3cmPaket İçeriği:
  • 1 Adet Gravür Oyma Kalemi (Metal, Ahşap, Cam) Ez Engraver

 

24,40 TL
Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...
Bu alana yorum yapabilmeniz için "Üyeliklik" yapmanız gerekmektedir. Site Üyesiyseniz "Üye Girişi" yaparak yorum yapabilirsiniz.

İLGİLİ ÜRÜNLER