B124 TÜY ALMA APARATI
B124 TÜY ALMA APARATI
(
)
Durum :

İple tüy almak artık çok kolay. Üstelik bunun için kuaföre gitmenize de gerek yok.

İple tüy alma makinesi sayesinde evinizde rahatlıkla tüylerinizi alabilirsiniz. İhtiyacınız olan sadece Slique Hair Threader Aleti.

Hem acısız hemde kullanımı oldukça kolay olan Slique Hair Threader - İple Tüy Alma aparatı sayesinde tüylerinizden kolayca kurtulacaksınız. İple tüy almak hiç bu kadar kolay olmamıştı diyeceksiniz

Slique Hair Threader İple Tüy Nasıl Alınır?

·         İple Tüy Alma Aletni üst kısmı aşağıya bakacak şekilde tutun.

·         Üst uçlardan soldakindeki ip kanalına ipin boncuğunu geçirin ve aynı taraftaki alt uca doğru ipi uzatın. Boncuğun sıkı bir şekilde durduğundan emin olun.

Lütfen dikkat; ipi çapraz bir şekilde uzatmayın fazla gerilmesine sebep olur ve düzgün takamazsınız.

·         Soldaki alt uçtaki kanala ipi takın.

·         Alt uçların ortasındaki metal kancadan ipi geçirin ve sağ alt uçtaki kanala ipi takın.(ipi kesinlikle makaradan geçirmeyin makara sadece kıskacın hareketi içindir.

·         İpi sağ üst uca doğru uzatın ve diğer uçtaki ipin üzerinden birkaç kez dolayın.İpi doladıktan sonra boncuklu kısmı sağ üst uca geçirin. İpin yeterli sıkılıkta olmasına dikkat edin.

·         İple Tüy Alma Aletinin tutma yerlerinden bastırıp bir kez açıp kapatın.

·         İple Tüy Alma Aleti ip gerginken en iyi şekilde çalışacaktır. Eğer ip yeterince gergin değilse bir veya birkaç kez daha dolayabilirsiniz. İple Tüy Alma Aleti artık size pürüzsüz bir cilt vermek üzere kullanıma hazırdır.

 

32,45 TL
Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...
Bu alana yorum yapabilmeniz için "Üyeliklik" yapmanız gerekmektedir. Site Üyesiyseniz "Üye Girişi" yaparak yorum yapabilirsiniz.

İLGİLİ ÜRÜNLER