802NW CHRYSAMED BÖCEK-KARINCA JELİ 5 GR
802NW CHRYSAMED BÖCEK-KARINCA JELİ 5 GR
(
)
Durum :

Hamamböceği jeli fibron jel 5 Gr. Chrysamed farkı ile etkili hamamböceği jeli, bilinen bütün hamamböceği türleri üzerinde etkili sonuç verir. Hamamböceği binen en yaygın zararlılar içerisindedir, bulunduklara ortama çok hızlı uyum sağlayarak çoğalırlar, ortamdaki nemli, karanlık bütün alanlara yerleşerek yumurta bırakırlar. Hamamböcekleri görüldükleri andan itibaren çok acil mücadele gerektirir. Etkili sonuç almak istiyorsanız Chrysamed fibron jel tavsiyemizdir. Uygulama daha çok gece yapılmalıdır gece yapılan uygulamaların daha iyi sonuç verdiği gözlemlenmiştir. Ortamınızda hamamböceği taraması yapacaksanız öncelikli olarak bakmanız gereken yerleri şöyle sıralayabiliriz. Sıcak ve nemli yerler, mutfak, banyo, bodrum, küvet, giysi sepetleri, mutfak buhar bacaları, kapı pervaz araları, süpürgelik araları, resim arkası ışıklar, cihaz motor araları, mobilya arkaları, duvar çatlakları, doğalgaz olmayan alanlarda yakacak alanları vb. Bu alanlarda ilaçlama yapmanız durumunda başarılı olmanız garantilidir. Şırınga içerinde olduğu için ayrıca uygulama aparatına gerek yoktur .

Ayrıca kokulu ve kokusuz yüzey ilaçlarından rahatsız olanlar ve evde bebek olduğu için ilaç kullanmaktan çekinenler için tavsiye edilir .ilaç küçük çocukların ve evcil hayvanların ulaşamayacağı boşluklara bırakıldığı için rahatlıkla kullanılır. Hastanelerin ilaçlamasında en çok kullanılan ilaç türüdür çünkü uygulama yapılırken hastaların çıkarılmasına ve rahatsız edilmesine gerek kalmaz.

Chrysa Fibron Gel, hamam böceği mücadelesi için gelistirilmiş en etkili Phenylpyrazole grubunda yer alır. Çevre için güvenli, geniş spektrumlu ve düşük dozlarda yüksek etkinliğe sahiptir. Hamam böceğinin tüm türleri üzerinde etkilidir.

Chrysa Fibron Gel, diğer insektisit gruplarına karsı bağışıklık kazanan popülasyona karsı çok etkili yeni nesil üründür. Firmamız tarafından gelistirilen özel yem katkı formülüyle nemliliğini ve çekiciliğini uzun süre korumaktadır.

 

26,00 TL
Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...
Bu alana yorum yapabilmeniz için "Üyeliklik" yapmanız gerekmektedir. Site Üyesiyseniz "Üye Girişi" yaparak yorum yapabilirsiniz.

İLGİLİ ÜRÜNLER