211P PROF LİFE
info@byanca.com.tr
02164844600

211P PROF LİFE (211P)

Durum : Stokta Var

:89,90 TL

PROF LIFE BITKISEL KAPSÜL İÇINDEKILER

Zerdeçal
Kefir Tozu
İzlanda Yosunu
Üzüm Çekirdeği
Çörek Otu
Propolis
Çocuklar ve Hamileler için tavsiye edilmez.

Prof Life Nasıl Kullanılır

Prof Life Bitkisel Kapsül ürün kutusu üzerinde kullanım bilgileri detayları, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutunun üzerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Prof Life Muhafaza ve Uyarı

  • Prof Life Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Prof Life ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Prof Life ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Prof Life ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.

Prof Life Yan Etkileri

Prof Life Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Prof Life Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Prof Life Ür

 

Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...
Bu alana yorum yapabilmeniz için "Üyeliklik" yapmanız gerekmektedir. Site Üyesiyseniz "Üye Girişi" yaparak yorum yapabilirsiniz.